• VÝPRODEJ

Zobrazeno: 1 - 12 ( z 211 celkem )

Náhled
Akční nabídka
R50SC/SC5D-1,8-ORORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex, 2x1,8mm
-30%
304,- Kč
213,- Kč
Skladem
257,73 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
80611327729
Konektor Scotchlok UY(0.7-0.4)
-54%
5,- Kč
2,32 Kč
Skladem
2,81 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
ORP3MFQ100068300
Kazeta pro 12 FIBRLOK F2540-G, 4x4mm, K7-2-PAS, výška 10mm
-10%
70,- Kč
63,- Kč
Skladem
76,23 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
FQ100074373
Kazeta K7-2-Pas-12 Universal splices/10mm tl.
-12%
86,- Kč
76,- Kč
Skladem
91,96 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
F50SC/SC2D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm
-38%
279,- Kč
174,- Kč
Skladem
210,54 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
80610755896
FIBRLOK II F2529 optická spojka 250/900um, mechanická gelová, SM i MM
-25%
173,- Kč
129,- Kč
Skladem
156,09 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
F50LC/LC1D-2,0-AQUA-
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex, 2x2,0mm, vlákno OM4
-25%
264,- Kč
198,- Kč
Skladem
239,58 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
F50SC/SC2D-2,0-AQUA-
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm, vlákno OM3
-30%
191,- Kč
134,- Kč
Skladem
162,14 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
F09SC/SC2D-2,0-YEL
Patchcord 09/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm
-30%
196,- Kč
137,- Kč
Skladem
165,77 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
50LC/LC2S-1,8-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 2m, simplex, 1x1,8mm
-40%
149,- Kč
90,- Kč
Skladem
108,90 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
09MT/MT2D-1,8-YEL
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
R09SC/SC3D-1,8-YEL
Patchcord 09/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x1,8mm, vlákno G.657.A
-30%
270,- Kč
189,- Kč
Skladem
228,69 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku

Zobrazeno: 1 - 12 ( z 211 celkem )

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.