Akční nabídka
50LC/LC2S-1,8-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 2m, simplex, 1x1,8mm
-30%
149,- Kč
105,- Kč
Skladem
127,05 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
50LC/LC3S-1,8-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 3m, simplex, 1x1,8mm
-30%
154,- Kč
108,- Kč
Skladem
130,68 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.