Zobrazeno: 1 - 12 ( z 83 celkem )

62LC/LC1,5S-2,8-BLU
Patchcord 62,5/125, LC/PC-LC/PC, 1,5m, simplex, 1x2,8mm
 
157,- Kč
Skladem
189,97 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62SC/ST3S-2,8-ORG
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62SC/ST1S-2,5-BLU
Patchcord 62,5/125, SC/PC-ST, 1m, simplex, 1x2,5mm
 
131,- Kč
Skladem
158,51 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62ST/ST1,5S-2,5-BLU
Patchcord 62,5/125, ST-ST, 1,5m, simplex, 1x2,5mm
 
127,- Kč
Skladem
153,67 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62ST/ST1S-2,8-ORG
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E2/FC1,5S-2,8-ORG
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
62ST/ST30S-2,8-ORG
Patchcord 62,5/125, ST-ST, 30m, simplex, 1x2,8mm, barva oranžová
-25%
332,- Kč
249,- Kč
Skladem
301,29 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E2/E21S-2,5-BLU
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E2/FC2S-2,5-BLU
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E2/LC1S-1,8-BLU
Patchcord 62,5/125, E2000/PC-LC/PC, 1m, simplex, 1x1,8mm
 
339,- Kč
Skladem
410,19 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E2A/FC3S-2,5-BLU
Patchcord 62,5/125, E2000/APC-FC/PC, 3m, simplex, 1x2,5mm
 
288,40 Kč
Skladem
348,96 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62FC/FC1S-2,5-BLU
Patchcord 62,5/125, FC/PC-FC/PC, 1m, simplex, 1x2,5mm
 
150,- Kč
Skladem
181,50 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku

Zobrazeno: 1 - 12 ( z 83 celkem )

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.