Zobrazeno: 1 - 12 ( z 16 celkem )

Náhled
F62SC1
Pigtail 62,5/125, SC/PC, vlákno 900um, 1m
 
36,- Kč
Skladem
43,56 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Akční nabídka
50MT1
Pigtail 50/125, MTRJ-female, vlákno 900um, 1m
-53%
316,- Kč
150,- Kč
Skladem
181,50 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
F50LC1-OM3
Pigtail 50/125, LC/PC, vlákno 900um, 1m, OM3
 
36,- Kč
Skladem
43,56 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
50LC1
Pigtail 50/125, LC/PC, vlákno 900um, 1m
 
34,- Kč
Skladem
41,14 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
F50LC2
Pigtail 50/125, LC/PC, vlákno 900um, 2m
 
36,- Kč
Skladem
43,56 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62LC1,5
Pigtail 62,5/125, LC/PC, vlákno 900um, 1,5m
 
36,- Kč
Skladem
43,56 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
F50SC1-OM3
Pigtail 50/125, SC/PC, vlákno 900um, 1m, OM3
 
38,- Kč
Skladem
45,98 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
FXB10-NM1Y
Pigtail 50/125, LC, 10GbE multimode, 1m
 
328,37 Kč
Skladem
397,33 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62E21
Pigtail 62,5/125, E2000/PC, vlákno 900um, 1m
 
242,- Kč
Skladem
292,82 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
62LC2
Pigtail 62,5/125, LC/PC, vlákno 900um, 2m
 
39,- Kč
Skladem
47,19 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
E62LC1
Pigtail 62,5/125, LC/PC, vlákno 900um, 1m
 
35,- Kč
Skladem
42,35 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
50LC2-OM3
Pigtail 50/125, LC/PC, vlákno 900um, 2m, OM3
 
41,- Kč
Skladem
49,61 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku

Zobrazeno: 1 - 12 ( z 16 celkem )

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.