Zobrazeno: 1 - 12 ( z 33 celkem )

Náhled
50LC/SC5D-1,8
Patchcord 50/125, LC/PC-SC/PC, 5m, duplex, 2x1,8mm
 
312,- Kč
Skladem
377,52 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
R50SC/SC1D-1,8-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex, 2x1,8mm
 
270,- Kč
Skladem
326,70 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
R50SC/SC2D-1,8-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x1,8mm
 
279,- Kč
Skladem
337,59 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
50SC/SC3D-1,8-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x1,8mm
 
287,- Kč
Skladem
347,27 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
R50SC/SC5D-1,8-ORORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex, 2x1,8mm
-30%
304,- Kč
213,- Kč
Skladem
257,73 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Náhled
Akční nabídka
F50SC/SC2D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm
-38%
279,- Kč
174,- Kč
Skladem
210,54 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
F50LC/SC5D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-SC/PC, 5m, duplex, 2x2,0mm
 
236,- Kč
Skladem
285,56 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
F50SC/SC5D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex, 2x2,0mm
 
220,- Kč
Skladem
266,20 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
Akční nabídka
F50LC/LC1D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex, 2x2,0mm
-20%
190,- Kč
152,- Kč
Skladem
183,92 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
F50SC/SC1D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex, 2x2,0mm
 
158,- Kč
Skladem
191,18 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
F50SC/SC3D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x2,0mm
 
189,- Kč
Skladem
228,69 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku
Novinka
F50LC/LC2D-2,0-ORG
Patchcord 50/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm
 
205,- Kč
Skladem
248,05 Kč s DPH
Zobrazit detaily Dotaz k produktu Vložit do košíku

Zobrazeno: 1 - 12 ( z 33 celkem )

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.