• VÝPRODEJ
  • Patchcord 50/125, LC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x2,0mm

Patchcord 50/125, LC/PC-SC/PC, 3m, duplex, 2x2,0mm

Akční nabídka
Kód produktu: F50LC/SC3D-2,0-ORG
Množství skladem: 2
Ušetříte: 21% (44,- Kč)
Cena s DPH: 198,44 Kč
Cena bez DPH 208,- Kč 164,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.