• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, SC/PC-SC/PC, 1m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Patchcord 09/125, SC/PC-SC/PC, 1m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Akční nabídka
Kód produktu: 09SC/SC1S-1,6-VIO
Množství skladem: 1
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 20% (28,- Kč)
Cena s DPH: 135,52 Kč
Cena bez DPH 140,- Kč 112,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.