• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, E2000/APC-LC/PC, 0,6m, simplex, 1x1,8mm, vlákno G.657.A

Patchcord 09/125, E2000/APC-LC/PC, 0,6m, simplex, 1x1,8mm, vlákno G.657.A

Akční nabídka
Kód produktu: 09E2A/LC0,6S-1,8-YEL
Množství skladem: 1
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 25% (83,50 Kč)
Cena s DPH: 303,11 Kč
Cena bez DPH 334,- Kč 250,50 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.