• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, LC/PC-SC/APC, 6m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Patchcord 09/125, LC/PC-SC/APC, 6m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Akční nabídka
Kód produktu: 09LC/SCA6S-1,6-VIO
Množství skladem: 2
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 20% (48,- Kč)
Cena s DPH: 232,32 Kč
Cena bez DPH 240,- Kč 192,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.