• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, FC/PC-SC/PC, 13m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Patchcord 09/125, FC/PC-SC/PC, 13m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, DC

Akční nabídka
Kód produktu: 09FC/SC13S-1,6-VIO
Množství skladem: 2
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 20% (70,80 Kč)
Cena s DPH: 342,67 Kč
Cena bez DPH 354,- Kč 283,20 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.