• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, E2000/APC-FC/APC, 3m, simplex, 1x2,8mm, vlákno G.657.A

Patchcord 09/125, E2000/APC-FC/APC, 3m, simplex, 1x2,8mm, vlákno G.657.A

Akční nabídka
Kód produktu: 09E2A/FCA3S-2,8-YEL
Množství skladem: 5
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 20% (73,80 Kč)
Cena s DPH: 357,19 Kč
Cena bez DPH 369,- Kč 295,20 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.