• VÝPRODEJ
  • Patchcord 09/125, LC/APC-LC/APC, 1,5m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, RdM
konektory Reichel & De-Massari

Patchcord 09/125, LC/APC-LC/APC, 1,5m, simplex, 1x1,6mm, barva fialová, vlákno G.657.A, RdM

Kód produktu: 09LCA/LCA1,5S-1,6-VI
Množství skladem: 15
Značka: RLC Praha
Cena s DPH: 446,49 Kč
Cena bez DPH 369,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu
konektory Reichel & De-Massari

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.