• VÝPRODEJ
  • Patchcord 62,5/125, Opti-Jack-SC/PC, 1,5m, duplex, 2x2,8mm, barva oranžová

Patchcord 62,5/125, Opti-Jack-SC/PC, 1,5m, duplex, 2x2,8mm, barva oranžová

Akční nabídka
Kód produktu: 62OJ/SC1,5D-2,8-ORG
Množství skladem: 3
Značka: RLC Praha
Ušetříte: 30% (233,- Kč)
Cena s DPH: 659,45 Kč
Cena bez DPH 778,- Kč 545,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.