• VÝPRODEJ
  • Patchcord 62,5/125, SC/PC-SC/PC, 0,5m, duplex, 2x2,5mm

Patchcord 62,5/125, SC/PC-SC/PC, 0,5m, duplex, 2x2,5mm

Kód produktu: 62SC/SC0,5D-2,5-BLU
Množství skladem: 17
Značka: RLC Praha
Cena s DPH: 330,33 Kč
Cena bez DPH 273,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.