• VÝPRODEJ
  • Pigtail 09/125, FC/PC, vlákno 900um, 2m, barva fialová, G.657.A

Pigtail 09/125, FC/PC, vlákno 900um, 2m, barva fialová, G.657.A

Kód produktu: 09FC2-VIO
Množství skladem: 5
Cena s DPH: 59,29 Kč
Cena bez DPH 49,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.