• VÝPRODEJ
  • Pigtail 09/125, SC/APC, vlákno 900um, 2m, G.657.A

Pigtail 09/125, SC/APC, vlákno 900um, 2m, G.657.A

Akční nabídka
Kód produktu: 09SCA2
Množství skladem: 23
Ušetříte: 30% (13,50 Kč)
Cena s DPH: 38,12 Kč
Cena bez DPH 45,- Kč 31,50 Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.