• VÝPRODEJ
  • Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm, vlákno OM3

Patchcord 50/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex, 2x2,0mm, vlákno OM3

Akční nabídka
Kód produktu: F50SC/SC2D-2,0-AQUA-
Množství skladem: 84
Ušetříte: 30% (57,- Kč)
Cena s DPH: 162,14 Kč
Cena bez DPH 191,- Kč 134,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.