Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory SC/PC

Coupling SC/PC-SC/PC, SM, duplex, ceramic, modrý

0 - Hodnocení
Kód produktu: COUFFLSCUDZR02
Cena s DPH: 29,04 Kč
Cena bez DPH 24,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory SC/PC

Parametry

Parametr Hodnota
Druh coupling
1. konektor(y) SC/PC
2. konektor(y) SC/PC
Typ optické spojky singlemode
Počet duplex
Barva modrá

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.