Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory SC/PC

Coupling SC/PC-SC/PC, MM, duplex, metal, béžový

0 - Hodnocení
Kód produktu: 22-13-2-2220X-1
Cena s DPH: 27,83 Kč
Cena bez DPH 23,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory SC/PC

Parametry

Parametr Hodnota
Druh coupling
1. konektor(y) SC/PC
2. konektor(y) SC/PC
Typ optické spojky multimode
Počet duplex
Barva béžová

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.