Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory E2000/APC

Coupling E2000/APC, SM, duplex, Compact,green RdM

0 - Hodnocení
Kód produktu: R823898
Značka: R&M
Cena s DPH: 580,80 Kč
Cena bez DPH 480,- Kč
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory E2000/APC

Parametry

Parametr Hodnota
Druh coupling
1. konektor(y) E2000/APC
2. konektor(y) E2000/APC
Typ optické spojky singlemode
Počet duplex
Barva zelená

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.