Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory FC/PC

Coupling FC/PC-FC/PC, SM, simplex, ceramic, do D díry

0 - Hodnocení
Kód produktu: FCUZR02-D
Cena s DPH: 54,45 Kč
Cena bez DPH 45,- Kč
Dostupnost: Skladem
Množství:
ks
Dotaz k produktu

Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory FC/PC

Parametry

Parametr Hodnota
Druh coupling
1. konektor(y) FC/PC
2. konektor(y) FC/PC
Typ optické spojky singlemode
Počet simplex
Barva keramická

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...

Informace

V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Mnohaletá historie.

Doručení do 5 prac. dnů.

90% zboží ihned skladem.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Stabilní a silná společnost.