TELEFON: (+420) 271 001 211 / E-MAIL: RLC@RLC.CZ

Coupling SC/PC-SC/PC, MM, duplex, metal, aqua

Coupling SC/PC-SC/PC, MM, duplex, metal, aqua
Cena bez DPH: 23,00 Kč Cena s DPH: 27,83 Kč

Dostupnost: na skladě

COUFFLSCUDPHBRAQUA
NEBO
Popis

Doplňující informace

Coupling k propojení dvou optických kabelů s konektory SC/PC
Další informace

Další informace

Druh coupling
1. konektor(y) SC/PC
2. konektor(y) SC/PC
Typ optické spojky multimode
Počet duplex
Barva aqua
Recenze

Štítky produktu

Použijte mezeru pro oddělení štítků. Použijte apostrof (') pro fráze.